21 gevonden producten

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Fabrikant / beschrijving
Beschikb Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
3-2120864-1
3-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484319

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, PLUG, MULTIMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Multimode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)

8 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

1 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

7 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 19/11/18

per stuk

1+ 14,09 € 5+ 13,81 € 10+ 13,08 € 25+ 11,74 € 50+ 9,39 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
1987004-1
1987004-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484333

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 4POS, CAT5E; No. of Contacts:4 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:4Contact

7 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

7 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 17/09/18

per stuk

1+ 16,76 € 5+ 16,27 € 10+ 15,56 € 25+ 12,71 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
3-2120871-1
3-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484324

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, JACK, MULTIMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Multimode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14

18 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

18 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18

per stuk

1+ 12,44 € 5+ 11,84 € 10+ 11,55 € 25+ 10,66 € 50+ 10,07 € 75+ 8,29 € Meer prijzen...

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
2-2120875-1
2-2120875-1 - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484326

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, SM; Convert From Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert To Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert From Gender:Plug; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Adapter; Product Range:-

1 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

1 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 29/10/18

per stuk

1+ 21,88 € 5+ 20,83 € 10+ 19,78 € 25+ 16,23 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
2120875-1
2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484325

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

10 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

10 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 12/11/18

per stuk

24+ 27,70 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
3-2120875-1
3-2120875-1 - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484327

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, MM; Convert From Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert To Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert From Gender:Plug; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Adapter; Product Range:-

3 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

3 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (Liege stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

We hebben meer op voorraad in de week vanaf 19/11/18

per stuk

1+ 19,68 € 5+ 18,65 € 10+ 17,72 € 25+ 15,58 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
2120864-1
2120864-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484316

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

2 Op voorraad

+ Bekijk productvoorraad en levertijd

2 op voorraad om de volgende werkdag te leveren (UK stock): 00 uur (voor re-reeled producten 17:30 uur) ma - vrij (behalve op nationale feestdagen)

per stuk

Beschikbaar tot einde voorraad

1+ 12,48 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
1987673-1
1987673-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484335

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONN, CAT6; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

1+ 28,18 € 5+ 27,41 € 10+ 25,44 € 25+ 20,87 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
5-2120871-1
5-2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484322

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

48+ 13,11 €

Toevoegen
Min: 48 Mult: 48
1987307-1
1987307-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484334

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONNECTOR; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

10+ 10,43 €

Toevoegen
Min: 10 Mult: 10
5-2120875-1
5-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484329

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 29/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

24+ 28,18 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
7-2120875-1
7-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484331

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 29/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

24+ 31,24 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
6-2120875-1
6-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484330

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT6; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 10/12/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

24+ 29,61 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
2-2120871-1
2-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484323

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, JACK, SINGLEMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Singlemode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

48+ 8,90 €

Toevoegen
Min: 48 Mult: 48
2-2120864-1
2-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484318

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, PLUG, SINGLEMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Singlemode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 29/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

48+ 8,63 €

Toevoegen
Min: 48 Mult: 48
1987674-1
1987674-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484336

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONNECTOR; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 15/10/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

1+ 28,08 € 5+ 27,09 € 10+ 26,09 € 25+ 21,40 €

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
4-2120864-1
4-2120864-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484317

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 4POS, CAT5E; No. of Contacts:4 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; SVHC:No SVHC (07-Jul-201

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 24/12/18 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

48+ 13,76 €

Toevoegen
Min: 48 Mult: 48
8-2120875-1
8-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484332

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 7/01/19 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

24+ 27,45 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
4-2120875-1
4-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484328

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Wachten op levering (Beschikbaar voor nalevering met de aangegeven levertijden)

+ Bekijk productvoorraad en levertijd
We hebben meer op voorraad in de week vanaf 7/01/19 Neem contact met mij op wanneer het artikel weer op voorraad is

per stuk

24+ 27,01 €

Toevoegen
Min: 24 Mult: 24
4-2120871-1
4-2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484321

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT6; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contacts

Niet langer op voorraad

2120871-1
2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484320

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

Niet langer op voorraad