U hebt in de velden die hieronder gemarkeerd worden weergegeven een waarde ingevoerd die ongeldige tekens bevat. Pas uw selectie aan met behulp van alleen geldige tekens.

 
 

AFCT-5179AZ

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

AFCT-5179AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

De afbeelding is alleen ter illustratie. Zie de productbeschrijving.

Artikelnr. fabrikant:
AFCT-5179AZ
Ordercode:
1247612
Technische datasheet:
AFCT-5179AZ   Datasheet
Bekijk alle technische documenten

Productoverzicht

The AFCT-5179AZ is a 125MBd high performance SMF Transceiver for fast Ethernet (100Base-LX10) for serial optical data communications applications specified for a signal rate of 125MBd. It is designed for fast Ethernet applications and is also compatible with EFM baseline 100BASE-LX10 standard over dual single mode fibre. This module is designed for single mode fibre and operates at a nominal wavelength of 1300nm. It incorporates Avago Technologies' high performance, reliable, long wavelength optical devices and proven circuit technology to give long life and consistent service. The transmitter section uses a multiple quantum well laser with full IEC 825 and CDRH Class I eye safety. The receiver section uses a planar PIN photodetector for low dark current and excellent responsivity. A pseudo-ECL logic interface simplifies interface to external circuitry.
  • SC duplex single mode transceiver
  • 3.3V or 5V Single power supply
  • Multisourced 1 x 9 pin configuration
  • Interchangeable with LED multisourced 1 x 9 transceivers
  • Unconditionally eye safe laser IEC 825/CDRH Class 1 compliant
  • Designed for EFM baseline 100Base-LX10 performance over dual single mode fibre
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Toepassingen

Communications & Networking

Productgegevens

Wilt u soortgelijke producten bekijken? Selecteer hieronder uw gewenste attributen en druk op de knop ×


:
1300nm

:
5V

:
125Mbps

:
-

Zoeken naar vergelijkbare producten Kies en wijzig de bovenstaande eigenschappen om soortgelijke producten te zoeken.

Technische documenten (1)

Beschikbaar voor nabestelling

Meer voorraad beschikbaar voor de leverancier, doorlooptijden die ongeveer 1/02/21 zijn

Neem contact met mij op wanneer het product weer op voorraad is

96,24 €

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

Prijs voor:
per stuk
Meerdere: 1 Minimum: 1
Hoeveelheid Prijs Uw prijs
 
 
1+ 96,24 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
5+ 79,74 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
10+ 71,49 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
50+ 65,99 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
 
 

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Toevoegen aan winkelwagen Nalevering Vooruit Bestellen
Toevoegen
Beperkt artikel
Onderdeelnr. toevoegen / Regelopmerking
Totaalprijs:
Totaalprijs: ( )
Totaalprijs: --

Beoordelingen van klanten

Vragen en antwoorden van klanten