Fibre Optic Attenuators & Connectors

: 2 gevonden producten
filter toegepast
Fabrikant
= TRIPP-LITE
1 filter(s) geselecteerd
2 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Fabrikant

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

filter toegepast
Fabrikant
= TRIPP-LITE
Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
Meer productgegevens Gegevens
Eigenschappen toevoegen aan de tabel

Selecteer de eigenschappen die u aan de kolommen aan het eind van de tabel wilt toevoegen.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Convert From Fibre Optic Connector Convert To Fibre Optic Connector Convert From Gender Convert To Gender Adapter Body Style Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
N455-000-S
N455-000-S - LC FIBRE OPTIC, 9/125UM, SINGLEMODE

2367746

LC FIBRE OPTIC, 9/125UM, SINGLEMODE

TRIPP-LITE

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

10+ 19,77 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 10 artikelen Veelvouden van 10 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 10 Mult: 10
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter -
N455-000
N455-000 - LC FIBRE OPTIC, 62.5/125UM, MULTIMODE

2367806

LC FIBRE OPTIC, 62.5/125UM, MULTIMODE

TRIPP-LITE

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

Verzendkosten: € 25,- per bestelling.  Levering binnen drie werkdagen voor voorradige artikelen

10+ 12,55 € 25+ 12,24 € 50+ 11,30 € 100+ 10,67 € 250+ 9,73 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 10 artikelen Veelvouden van 10 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 10 Mult: 10
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter -