U hebt in de velden die hieronder gemarkeerd worden weergegeven een waarde ingevoerd die ongeldige tekens bevat. Pas uw selectie aan met behulp van alleen geldige tekens.

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

 
 

HFBR-1312TZ

Fiber Optic Transmitter, 1300 nm, 0.155 Gbps, 5 km, 100 mA, 1.5 V, 4 V

HFBR-1312TZ - Fiber Optic Transmitter, 1300 nm, 0.155 Gbps, 5 km, 100 mA, 1.5 V, 4 V
HFBR-1312TZ - Fiber Optic Transmitter, 1300 nm, 0.155 Gbps, 5 km, 100 mA, 1.5 V, 4 V

De afbeelding is alleen ter illustratie. Zie de productbeschrijving.

Artikelnr. fabrikant:
HFBR-1312TZ
Ordercode:
1247623
Technische datasheet:
HFBR-1312TZ   Datasheet
Bekijk alle technische documenten

Productoverzicht

The HFBR-1312TZ is a Fibre Optic Transmitter designed to provide the most 1300nm fibre optic links for a wide variety of data communication applications from low-speed distance extenders up to SONET OC-3 signal rates. The transmitter is compatible with two popular optical fibre sizes 50/125 and 62.5/125µm diameter. This allows flexibility in choosing a fibre size. The 1300nm wavelength is in the lower dispersion and attenuation region of fibre and provides longer distance capabilities than 820nm LED technology. Typical distance capabilities are 2km at 125Mbaud and 5km at 32Mbaud.
  • Low cost fibre optic link
  • Signal rates over 155Mbaud
  • 1300nm Wavelength
  • Link distances over 5km
  • Dual-in-line package panel-mountable ST and SC connector receptacles
  • Auto-insertable and wave-solderable
  • Specified with 62.5/125 and 50/125µm fibre
  • Compatible with HFBR-0400Z series
  • Receiver also specified for SM cable spec (9/125µm)

Toepassingen

Communications & Networking, Fibre Optics, Industrial

Productgegevens

Wilt u soortgelijke producten bekijken? Selecteer hieronder uw gewenste attributen en druk op de knop ×


:
1300nm

:
0.155Gbps

:
5km

:
100mA

:
1.5V

:
4V

:
155Mbaud

:
ST

:
-

Zoeken naar vergelijkbare producten Kies en wijzig de bovenstaande eigenschappen om soortgelijke producten te zoeken.

Technische documenten (1)

Bestsellers

159 Op voorraad Heeft u meer nodig?

Bestel voor 18.00

De volgende werkdag bij u

39,80 €

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

Prijs voor:
per stuk
Meerdere: 1 Minimum: 1
Hoeveelheid Prijs Uw prijs
 
 
1+ 39,80 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
5+ 37,70 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
10+ 32,36 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
50+ 30,75 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
 
 

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Toevoegen aan winkelwagen Nalevering Vooruit Bestellen
Toevoegen
Beperkt artikel
Onderdeelnr. toevoegen / Regelopmerking
Totaalprijs:
Totaalprijs: ( )
Totaalprijs: --

Beoordelingen van klanten

Vragen en antwoorden van klanten