U hebt in de velden die hieronder gemarkeerd worden weergegeven een waarde ingevoerd die ongeldige tekens bevat. Pas uw selectie aan met behulp van alleen geldige tekens.

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

 
 

HFBR-57E5APZ

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

HFBR-57E5APZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

De afbeelding is alleen ter illustratie. Zie de productbeschrijving.

Artikelnr. fabrikant:
HFBR-57E5APZ
Ordercode:
1863194
Technische datasheet:
HFBR-57E5APZ   Datasheet
Bekijk alle technische documenten

Productoverzicht

The HFBR-57E5APZ is a 125MBd SFP LC Transceiver for fast Ethernet and FDDI application with DMI feature. The device gives the system designer a product to implement FDDI/fast Ethernet network with DMI and SONET OC-3 (SDH STM-1) physical layers for ATM and other services. It is compatible to SFF-8472 (digital diagnostic interface for optical transceivers), using the 2-wire serial interface defined in the SFF-8472 MSA, the device provides real-time information on temperature, LED bias current, LED average output power and receiver average input power. The interface also adds the ability to monitor the receiver loss of signal (RX_LOS). It operates at a nominal wavelength of 1300nm with a LC fibre connector interface. It is optimized to operate using both 50/125µm and 62.5/125µm multimode fibre.
  • Compatible with ATM Forum UNI SONET OC-3 multimode fibre physical layer specification
  • LC duplex connector optical interface
  • Compatible with 100Base-FX version of IEEE802.3u
  • 3.3V Single power supply
  • 3.3V TTL LOS Output
  • Receiver outputs are squelch enabled
  • Bail de-latch
  • Hot plug capability
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Toepassingen

Computers & Computer Peripherals, Automation & Process Control

Productgegevens

Wilt u soortgelijke producten bekijken? Selecteer hieronder uw gewenste attributen en druk op de knop ×


:
1308nm

:
3.6V

:
125Mbaud

:
-

Zoeken naar vergelijkbare producten Kies en wijzig de bovenstaande eigenschappen om soortgelijke producten te zoeken.

Technische documenten (1)

Beschikbaar voor nabestelling

Leveringen beginnen op 10/02/21

Neem contact met mij op wanneer het product weer op voorraad is

46,67 €

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

Prijs voor:
per stuk
Meerdere: 1 Minimum: 1
Hoeveelheid Prijs Uw prijs
 
 
1+ 46,67 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
5+ 42,67 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
10+ 39,80 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
50+ 36,67 €
Actieprijs
Contractprijs
Prijs alleen voor web
Contractprijs alleen voor web
 
 
 

Er zijn geen prijzen beschikbaar. Neem contact op met de klantenservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Toevoegen aan winkelwagen Nalevering Vooruit Bestellen
Toevoegen
Beperkt artikel
Onderdeelnr. toevoegen / Regelopmerking
Totaalprijs:
Totaalprijs: ( )
Totaalprijs: --

Beoordelingen van klanten

Vragen en antwoorden van klanten