Fibre Optics - Miscellaneous

: 27 gevonden producten
0 filter(s) geselecteerd
27 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Verpakking

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
 
 
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293197

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 173,54 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM - Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293205

Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X SC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 167,52 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293215

Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X ST DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 265,63 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293213

Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X ST DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 277,27 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-PP-SB-ST:6
FOC-PP-SB-ST:6 - Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Simplex

3293219

Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Simplex

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X ST SIMPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 213,10 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293209

Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X SC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 253,97 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293200

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 259,79 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM2-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293198

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 259,79 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM2-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293202

Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 12 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 403,84 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293199

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 283,11 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT - Shrink Splice Protection, Straight, IP20

3293225

Shrink Splice Protection, Straight, IP20

PHOENIX CONTACT

SHRINK SPLICE PROTECTION, STRAIGHT, IP20;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

12+ 1,09 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 12 artikelen Veelvouden van 12 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 12 Mult: 12
FOC-CRIMPSPLICE-PROTECT
FOC-CRIMPSPLICE-PROTECT - Data Plug, Crimp Splice Protection, IP20, Bare Metallic

3293196

Data Plug, Crimp Splice Protection, IP20, Bare Metallic

PHOENIX CONTACT

DATA PLUG, CRIMP SPLICE PROTECTION, IP20;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

12+ 1,90 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 12 artikelen Veelvouden van 12 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 12 Mult: 12
FOC-PP-SB-SC:6
FOC-PP-SB-SC:6 - Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex

3293218

Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X SC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 192,74 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-STD6-MM
FOC-FDX20-PP-STD6-MM - Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293212

Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X ST DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 162,57 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM4-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293207

Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X SC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 277,27 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-PP-SB-LC:6
FOC-PP-SB-LC:6 - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex

3293216

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 192,74 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM - Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293211

Splice Box, DIN Rail, 6 x SC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X SC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 167,52 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM - Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293201

Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 12 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 258,96 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM4 BK
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM4 BK - Distribution Box, Network, Black, 12 x LC Duplex, IP20

3293222

Distribution Box, Network, Black, 12 x LC Duplex, IP20

PHOENIX CONTACT

N/W DISTRIBUTE BOX, BLACK, 12X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 488,27 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM4 BK
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM4 BK - Distribution Box, Network, Grey, 24 x LC Duplex, IP20

3293224

Distribution Box, Network, Grey, 24 x LC Duplex, IP20

PHOENIX CONTACT

N/W DISTRIBUTE BOX, GREY, 24 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 778,07 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OSP-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293204

Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 12 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 408,83 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT - Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex

3293217

Splice Box, DIN Rail, 6 x LC Duplex

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 416,28 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293203

Splice Box, DIN Rail, 12 x LC Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 12 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 450,48 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM2 GY
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM2 GY - Distribution Box, Network, Grey, 12 x LC Duplex, IP20

3293220

Distribution Box, Network, Grey, 12 x LC Duplex, IP20

PHOENIX CONTACT

N/W DISTRIBUTE BOX, GREY, 12 X LC DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 436,68 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9 - Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

3293214

Splice Box, DIN Rail, 6 x ST Duplex, IP20, FDX 20 Series

PHOENIX CONTACT

DIN RAIL SPLICE BOX, 6 X ST DUPLEX;

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 253,97 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1