Optical Power Components

: 4 gevonden producten
Indeling filter:
0 filter(s) geselecteerd
4 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Output Voltage
Min./max. Output Power Max
Min./max. Operating Temperature Min
Min./max. Operating Temperature Max
Verpakking

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

 
Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Output Voltage Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 515,62 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
6V 720mW -40°C 85°C
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 517,30 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
3.6V 650mW -40°C 85°C
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 522,86 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
3.6V 650mW -40°C 85°C
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

U heeft dit product eerder gekocht. Bekijk de bestelgeschiedenis

per stuk

1+ 522,86 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
6V 720mW -40°C 85°C