Optical Power Components

: 4 gevonden producten
Indeling filter:
0 filter(s) geselecteerd
4 gevonden producten Klik op de knop 'Filters toepassen' om de resultaten bij te werken
Min./max. Beschikbaarheid

Als het keuzevakje Onthouden is geselecteerd, bewaren wij uw laatste filter voor toekomstige zoekopdrachten

Productie & Milieu
Min./max. Connector Type
Min./max. Output Voltage
Min./max. Output Power Max
Min./max. Product Range
Min./max. Fibre Type
Min./max. Operating Temperature Max
Min./max. Operating Temperature Min
Min./max. Optical Wavelength

Contractprijzen kunnen momenteel niet worden weergegeven. De standaardwinkelprijzen worden weergegeven. Bij de verwerking van geplaatste orders worden de contractprijzen berekend.

 
Geselecteerde vergelijken Vergelijken (0)
Meer productgegevens Gegevens
Eigenschappen toevoegen aan de tabel

Selecteer de eigenschappen die u aan de kolommen aan het eind van de tabel wilt toevoegen.

  Artikelnr. fabrikant Ordercode Beschrijving / Fabrikant
Beschikbaarheid Prijs voor
Prijs
Hoeveelheid
Connector Type Output Voltage Output Power Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

per stuk

1+ 474,00 € 5+ 393,00 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

per stuk

1+ 474,00 € 5+ 393,00 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

per stuk

1+ 474,00 € 5+ 393,00 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic 6V 720mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

per stuk

1+ 462,95 € 5+ 383,59 €

Beperkt artikel

Minimumbestelling van 1 artikelen Veelvouden van 1 alleen Voer een geldig aantal in

Toevoegen
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 6V 720mW AFBR-POCxxxL